Doğaltaş sektörünün en önemli ihracat pazarlarından Çin’de gerçekleşen Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda Türk doğaltaş sektörünün şovu var.

Dünya’nın en önemli ve prestijli doğaltaş fuarı olan Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı bu yıl 6-9 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Fuarın Türkiye Milli Katılım Organizasyonu’nu Ege İhracatçı Birlikleri gerçekleştiriyor. Türkiye standında 69 doğaltaş ihracatçısı Çinliler başta olmak üzere Dünya’nın dört bir yanından gelen alıcılar ile yoğun görüşmeler gerçekleştirirken, Xiamen Fuarı’na bireysellerle birlikte 130 Türk firması katılıyor.

Xiamen fuarının bu sene alıcıların geçen seneye göre Türk firmalarına daha fazla ilgi gösterdiği ve iş görüşmelerinin daha verimli geçtiğini dile getiren Kaya “130 Türk firması ile Xiamen Fuarı’nı her yıl fuarı domine etmeye devam ediyoruz. Katılımcılarımız fuardaki yoğunluktan ve kaliteli alıcıların varlığından memnun olduklarını her fırsatta dile getiriyor, önümüzdeki yıl için şimdiden milli katılım organizasyonu hakkında bilgi alıyorlar. İzmir’de gerçekleşecek Marble Fuarı’nda da firmalarımızın büyük çoğunluğu stant açarak katılıyor ve düzenleyeceğimiz alın heyeti organizasyonu ile Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu’dan gelecek alıcılar ile buluşmayı bekliyorlar. Fuar, heyet ve projelerimiz ile hizmetlerimizin hem çeşitliliğini hem de kalitesini artırarak ihracatçıların yeni müşterilere yeni pazarlara ulaşması için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: www.haberler.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir